Appsy Swing

Faces iMake תעשו פרצוף

אהבתי!, בידור וכיף, להורים שהם ילדים, לילדים גדולים (3-5), לילדים ממש גדולים (6 ומעלה), משחקים הוספת תגובה

האמן חנוך פיבן חבר יחד עם iMagine machine, אותה חברה שאחראית לפיתוח ספרי הצביעה המוסיקלים כדי לאפשר לכם ולילדים להתנסות באמנות שלו. פיבן חולק איתנו את כישרונו הייחודי ליצירת פרצופים מכל דבר. וכשאני אומרת 'כל דבר', אני מתכוונת לזה.

FacesiMake-Buttons

האפליקציה מאפשרת לכם בחירה מבין צבעי רקע, צורות פרצוף, וכ-100 אובייקטים שונים, מהם תוכלו ליצור כל פרצוף שתחפצו. במידה ואתם לא חשים יצירתיים במיוחד, מפתחי האפליקציה צילמו את פיבן במספר סרטוני הדרכה קצרים, בהם הוא מדגים צורות שימוש שונות לחפצים כמו ברגים, קפיצים, כפתורים ושאר ירקות – תרתי משמע. אולי תרגישו יותר יצירתיים אחרי שתצפו בהם – לי זה עזר!

האפליקציה מאפשרת כמעט כל דבר – תוכלו להזיז, לסובב, להסתיר, לגלות. תוכלו לשמור בצד פריטים שאתם אוהבים במיוחד להשתמש בהם – למשל מצאתי שקפיץ מסתדר לי ממש טוב בתור פה, ועגבנייה משמשת עין לא רעה, בתנאי ששמים כפתור ירוק כאישון. תוכלו לנסות וליצור דמויות של המכרים שלכם, וכשתסיימו תוכלו לשמור את הדמות עבור איש הקשר המתאים. לדוגמא, אם אתם חברים של עמי בן בסט, תוכלו להצמיד את פרצופו המעוצב כפי שרואה אותו חנוך פיבן, או ליצור אחד משלכם כמובן.

FacesiMake-MyFace

ניסיתי בעצמי: האמת, מקסים! מגוון האפשרויות, והגרפיקה הנעימה, מוודאים שהילדים לא ישתעממו כל כך מהר. כמו שמראה פיבן באחד הסרטונים, אפשר לקחת 4 פריטים ולשחק איתם ככה שהם יצרו לפחות פי 5 פרצופים שונים. תזוזה קטנה של הפה למשל, תשנה לגמרי את ההבעה של הדמות, וכיוצ"ב.

מה שכן, האפליקציה לא כל כך אינטואיטיבית לשימוש. לטעמי, גדולתו של מסך המגע היא בכך שהוא הופך פעולות שדורשות כפתורים במדיות אחרות, לאינטואיטיביות, ובכך מבטל את הצורך בהם. למשל, פעולות הבחירה, ההזזה והסיבוב יכולות להיעשות על ידי כפתור אחד. דוגמא טובה לכך אפשר לראות באפליקציית פאזל העץ. בנוסף, האפשרות להסתיר ולגלות חפצים נראית לי פעולה מסובכת לילדים. אפילו אני הייתי צריכה את סרטון ההדרכה כדי לגלות ולהבין אותה. בנוסף, יש המון תפריטים, למטה, בצד, בעלי שורה, או שתיים, אפשר למזער, להגדיל…קצת התבלבלתי, וזה הפריע לי להתרכז בחוויה.

מילה לגבי הגדלת והקטנת האובייקטים – למעשה, אין זה אפשרי. אני מוכרחה להודות שזה הפריע לי בהתחלה, אבל כשחושבים על זה, אני חושבת שזה יפה שפיבן ומפתחי האפליקציה שמרו על יחס האובייקטים שיהיה כמו במציאות, הרי לא תוכלו להקטין עגבניה, או להגדיל בורג בלחיצת כפתור, נכון?..

אתם ודאי תוהים מה נועה חושבת על האפליקציה.. טוב, היא עדיין קטנה מידי, וכשאני אומרת לה "תעשי פרצוף", זה מה שקורה בדרך כלל:

מחיר בעת כתיבת הפוסט: $0.99

מפתחי האפ:   IMagine machine LLC

רוצים לנסות? Faces iMake
גילוי נאות: קיבלתי עותק של האפליקציה למטרת כתיבת ביקורת
אהבתם? ספרו לכולם: ספרו לכולם בטוויטר ספרו לכולם בפייסבוק

4 תגובות ל “Faces iMake תעשו פרצוף”

 1. התגובה של אבי:

  So… My kids love this app but there are a few things that need fixing if the guys want my kids to continue using the app. Can't wait for the iPad version of this one :)

  1. First thing first, please fix the bug that suddenly makes the kid lose all his work.
  2. Enable saving of a composition and not an image. We love to come back to our creations and keep editing them but currently when you save you're actually losing the project.
  3. Highlight selected object. There is no real way to know what is the selected object. Please add to the UI some kid of highlight that is active as long as I touch the object. This will also solve the bug that makes it hard to select/drag objects that have "transparent" areas in them
  4. Drag directly from tool box. Currently you have to select an an object and only then drag it to place. My kids keep expecting to be able to drag directly from the toolbox.
  5. Multitouch rotation. Click with one finger to select and add a second finger to rotate.
  6. Bonus feature for Daddy :) three fingers sweep to drag the whole stage (Think full screen mode in photoshop)

 2. התגובה של Eyal Dessou-Tzafrir:

  Hi Avi
  I thought it would be good to answer you here so everyone who sees this can learn more about Faces iMake

  First of all thank you for this great comments – it helps us in knowing how can we make it better and at the end of the day we are building a community so every comment matters.

  1. An update to fix this sudden crash will come out next week
  2. You are not loosing anything when saving. at the bottom of each picture there are 2 icons – an envelope for sharing, saving to your iphone gallery, emailing etc
  and a finger icon which will enable you to edit ANY picture that you have in the gallery thus, you are not loosing anything – in the lesson – lesson no. 1 explains how to use the interface.
  3. Our next update will bring exactly this
  4. Since the same action is done for the dragging of the toolbars and the dragging of the items – this is the only solution – pick an item and then drag it to the desktop
  5. Multitouch rotation was planned at first but due to the fact that sometimes there are many objects on the working table, using what you suggested would create a lot of confusion
  6. Good idea

  Avi, I hope this answers your questions.

  Please check our Facebook fan page – facesimake – we are growing everyday and users are making AMAZING things – and not only faces

  We would love to see you a part of this growing and thriving community

  Show us your Face

  Thank you

  Eyal

 3. התגובה של אבי:

  Hey Eyal,
  Wanted to share with people in Appsy what a great job you guys did with Faces I make since I first reviewed this app.

  The original concept was beautiful and now that's it's also easy to use it results in an amazing experience.  

  It's always fun to see that companies actually relate to feedbacks and really improve their products.

  Parents if you haven't tried this one I think your kids will love it.
   

 4. התגובה של Eyal Dessou Tzafrir:

  Hi Avi,

  I do appreciate any kind of feedback – good or bad because at the end of the day people are showing that they are enjoying the app and that there is always something to improve.

  I'm really glad that you are enjoying it

  Please share with us your family's masterpieces on Facebook.com/facesimake

  All the best

  Eyal
  iMagine machine

הוספת תגובה

להכנס RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS